Jetonlu Langırt Masası
Kategoriler
Kampanyalı Ürünler

Jetonlu Langırt Masası

Ürün Adı
: Jetonlu Langırt Masası
Ürün Kodu:
: L04
Stok Durumu:
: Ön Sipariş
Miktar:
:
Fiyat : 0.00TL + KDV
KDV Dahil : 0.00TL

Langırt masamızın üzeri 4 mm kalınlığında temperli camla kapatılmıştır.Masa Futbolu  üzerinde topların çalınmasını ve kaybolmasını önleme amacı ile  özel olarak imal edilmiş t seklinde top çıkartma sistemi  vardır.

Ürünümüz masa futbolu standartlarına uygun ölçülerde üretilmiştir dıştan dışa 140cm *80 cm içten içe 110 cm *70 cm dir.Masanın yerden yüksekliği 90 cm dir.Masanın ağırlığı 75 kg dır.Ürünlerimizin iç zemininde oyun keyfini arttırmak ve hava şartlarına dayanıklı olması için zemin üzerinde 1 mm laminasyon kaplama vardır.

Makinalarımız gece maçına uygun olarak üretilmiş ve içerisi led döşeme ile aydınlatılmaktadır ; jetonlu elektronik langırt masası para mekanizması sayesinde hem para hemde jeton ile çalışmaktadır.Her masanın içinde   15 adet top mevcuttur.Ürünümüz masa futbolu standartlarına uygun ölçülerde üretilmiştir dıştan dışa 140cm *80 cm içten içe 110 cm *70 cm dir.Urunumuz suntalem malzemeden imal edilmiştir.Kollar 18 lik özel çekme boru ve üzeri 1. Sınıf krom kaplamadır.Ayaklar dayanıklılık ve paslanmazlık için tamamen alüminyum profildir ve özel olarak üzerlerinde sıkma somun perçin mevcuttur böylece montajı çok pratik ve sağlamdır.

 


. . .